Dlhotrvácny gél na nechty

Na to, aby ste mali nechty o akých ste vždy túžili vám postačí 1 hodina mesačne. Za 1 hodinu dokážete vykúzliť gélové nechty, ktoré v priemere vydržia aj 4 týždne. Prečo by ste si však mali zvoliť gélové nechty? Ich výhodou je najmä skutočne dlhá trvácnosť. Či už vám nanesie gél profesionálka alebo si robíte gélové nechty sama doma, pomocou špeciálnej UV lampy, kde gél na nechte zatvrdne, budete mať pevný a odolný gél, ktorý nič len tak nezničí. Či už máte ťažkú manuálnu prácu alebo sa vám nechty často lámu, v prípade gélových nechtov vám vydržia upravené krásne nechty dlhé týždne bez akýchkoľvek zmien.

gélové nechty

V prípade gélových nechtov môžete aj experimentovať. Gél na nechty si môžete zvoliť ako na váš prirodzený necht, tak aj na umelý necht. Umelé nechty sú výborným nástrojom pre tie ženy, ktoré nie sú spokojné so svojím tvarom nechtov. Vďaka umelým nechtom si môžete nechať predĺžiť a vytvarovať necht do tvaru, aký požadujete. Následne nanesenie gélu je už len podľa vašej predstavivosti. Ak máte radi jednoduchosť, môžete si zvoliť obyčajné jednofarebné nechty. No ak máte radšej extravaganciu, môžete sa vyhrať s rôznymi nálepkami, kreslenými vzormi či rôznymi farebnými kombináciami.

gélové nechty

V prípade, že chcete, aby vaše nechty pôsobili prirodzene, máte možnosť klasickej francúzskej manikúry alebo posledné roky populárnych ombré nechtov. Tipy na gélové nechty nájdete na internete, ale môžete použiť aj vlastnú fantáziu. Na nechtoch sa dá vytvoriť takmer čokoľvek. A pomôže vám s tým d-naills.sk. Na d-nails.sk nájdete množstvo kvalitných, profesionálnych produktov na nechty pre domácu výrobu ako aj pre profesionálky. Tak isto to môžete nájsť celé gélové sady, ktoré vám zabezpečia rýchle a jednoduché vytvorenie kvalitných gélových nechtov. Snažte sa aj vy o upravené nechty s pomocou kvalitných gélov od d-nails.sk.