LED žiarovky najšetrnejšie žiarovky

Pekný a útulný domov nemôže byť vytvorený bez osvetlenia. Bez svetla by boli miestnosti iba tmavé a pochmúrne. Správny výber osvetlenia je oveľa dôležitejší než si ľudia myslia a dokáže podčiarknuť štýl každej miestnosti. Aj najkrajší nábytok nemôže nikdy vyniknúť pri zlom osvetlení. Správne vnútorné osvetlenie zmierňuje namáhanie oči, keď napríklad relaxujete pri dobrej knihe alebo inej záľube.

Stropné svietidlá

V súčasnosti je LED osvetlenie pokladané za najlepšiu technológiu pre osvetlenie. Sú najuniverzálnejšie a zároveň aj najšetrnejšie žiarovky na trhu. Ich hlavnou výhodou je, že majú lepšiu spotrebu energie než bežné žiarovky a vydržia oveľa dlhšie. Aj keď ich počiatočná cena je o niečo vyššia táto investícia sa vám veľmi skoro vráti. Zároveň sa predávajú v rôznych verziách a plnohodnotné nahradia klasické osvetlenie. Či už chcete len LED pásik napríklad na kuchynskej linke či presklenej skrinke, alebo klasické stropné svietidlá. Obľúbené sú bodové svietidlá, ktoré vytvárajú moderný dizajn a sú zároveň aj účelové. Medzi obľúbené bodové žiarovky patria gu10 led, ktoré sú dostupné v rôznych teplotách a KW.

Led svietidlá

LED žiarovky sú vyrábané v rôznych farbách. Teplá biela vytvára príjemnú útulnú atmosféru. Túto farbu by ste mali zvoliť v miestnosť, kde sa relaxuje ako napríklad obývačka, spálňa alebo detská izba. Naopak biela studená farba je ideálna pre miestnosti, kde sa pracuje, pretože pomáha s koncentráciou. Preto je vhodné zvoliť túto farbu v pracovni alebo v kúpeľni. Neutrálna biela sa zasa hodí pre komerčné a technické priestory. V posledných rokoch na popularite naberajú stmievateľné osvetlenia. Viete si tak sami navoliť, či chcete teple alebo studené svetlo podľa aktuálnej nálady. Na stránke LEDprodukt nájdete širokú ponuku led osvetlenia ako sú LED pásiky, žiarovky, stropné svietidlá či pouličné svietidlá. Vďaka LED osvetleniu nie len že ušetríte, ale si aj skrášlite svoje bývanie.