Vyberte si profesionálov na krtkovanie

Keď nepomáhajú domáce prostriedky na prečistenie odpadu alebo kanalizácie, ak odpad neodteká primeranou rýchlosťou, ak sa z kanalizácie alebo z potrubia začína šíriť nepríjemný zápach, ak prebubláva voda naprázdno a pritom riadne neodteká zbystrite pozornosť a poraďte sa s odborníkmi.

construction-2753798_640

Krtkovanie a iné doplnkové služby budú nevyhnutné a s ich realizáciou neotáľajte, situácia by sa zhoršovala a vyústila by do havárie.

So všetkým Vám ochotne poradí a pomôže non stop služba krtkovanie v bratislave, dostupná rýchlo, v primeranej a vopred dohodnutej cene. Ponúka Vám aj doplnkové služby vhodné ako prevenciu a to vo forme TV monitoringu, frézovania, sanácia, trasovania a kinety potrubia alebo kanalizácie. Takisto Vám poradí aj so šachtovým dnom, odstráni zabudnutý stavebný odpad alebo prerastajúce korene stromov, ktoré by zbytočne upchávali kanalizáciu a zhoršovali by jej technický stav. Vďaka tejto ponuke získate prehľad o stave kanalizácie, ťažko identifikovateľných poruchách, doplní prípadne stratenú dokumentáciu a poskytne Vám záznam o situácii na preštudovanie.

Najčastejšie využívanou službou je samozrejme krtkovanie, čo je ľudový názov pre odborné využitie najmodernejšej techniky a technológií vo forme elektromechanického čistenia alebo pomocou čerpadla a vysokého tlaku vody.

Obidva ponúkané spôsoby Vám zabezpečia dlhotrvajúci výsledok a bezproblémové fungovanie odpadov, potrubí a kanalizácie a zabránia vzniku havárie, ktorá by znamenala vyliatie odpadu do okolia a jeho znečistenie.

craftsmen-3094035_640

Celý proces riešenia začína kontaktom a opisom situácie, lokalizáciou a opisom objektu na základe ktorých sa zvolí technika riešenia problému. Vysoký tlak vody so zabudovaným čerpadlom v servisnom automobile je výhodným pomocníkom pre dlhé potrubia s väčším priemerom a objekty v ktorých nehrozí vytopenie.

Naopak menšie prevádzky, byty a rodinné domy využívajú formu krtkovania elektromechanicky, kde upravené špirály rotujú, rozbíjajú nečistoty a to aj v menších priemeroch potrubí.

Spoľahnite sa na overené skúsenosti a prístup, zabránia havárií a Vy si môžete využiť čas a peniaze efektívnejšie.