Obálka, ktoré váš tovar ochráni

Odosielanie balíkov pomocou kuriéra alebo pošty určite nie je nikomu neznáme. Ide o pomerne jednoduchý a lacný spôsob prepravy balíka druhej osobe. Na to aby sme odoslali balík nám stačí obálka alebo krabica. Pri cenných materiáloch používame krabicu, ktorú častokrát vypĺňame bublinkovou fóliou, aby bol obsah prepravovaného balíka v poriadku. Dnes môžete mať dva v jednom. Na 2packsk.sk si môžete zaobstarať obálku s bublinkovou fóliou alebo takzvanú bublinkovú obálku. Hlavná výhoda bublinkovej obálky je ochrana jej obsahu. Bublinková fólia má za úlohu zabrániť nárazom tovaru pri preprave a zabraňuje tak rozbitiu. Vzduchové vankúšiky na fólii dokonale ochránia aj krehký materiál. Obálka má z vnútornej strany fóliu nalepenú a vy tak máte hotový produkt.

obálka

Bublinkové obálky si môžete zaobstarať v rôznych veľkostiach. Či už potrebujete odoslať len nejakú drobnosť alebo veľké dokumenty, na 2packsk.sk si vyberiete tú správnu veľkosť vhodnú práve pre vás. Bublinkové obálky môžu mať aj rôzne moderné dizajny. Už Dávno nemusíte používať len klasický biely nudný dizajn. Pre originálnych ľudí sú na 2packsk.sk aj čierne matné bublinkové obálky alebo dokonca obálky s holografickým povrchom. Bublinková obálka je veľmi obľúbený spôsob používaný na prepravu rôznych materiálov.

obálka

Pokiaľ doma nemáte zásobu obálok, navštívte stránku 2packsk.sk a pozrite si široký sortiment ponúkaného tovaru. Bublinkové obálky spĺňajú všetky kritéria na prepravu tovaru a môžete ich odoslať ako na národnú, tak aj medzinárodnú prepravu do zahraničia. Len tak ich niečo nezničí a zabezpečia tiež diskrétnosť. Obsah v bublinkovej obálke nie je možné vidieť treťou osobou ani pri pohľade do slnka. Bublinková obálka je jednoduchý spôsob bezpečného odosielania zásielok s rôznorodým tovarom. Všetko potrebné nájdete na stránke 2packsk.sk.