Sklo – balkón či terasa

Zábradlie. Designový ale aj účeloví artikel, ktorý môžeme vidieť na skutočné mnohých miestach. Plastové, kovové, drevené, sklenené zábradlia a ich množstvo prevedení je neobmedzený počet. Pokiaľ sa zamýšľate nad osadením zábradlia a neviete sa rozhodnúť z akého materiálu by bolo zrejme najvhodnejšie, skúste sa poradiť s odborníkmi. Spoločnosť LMmont je stavebno obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá mnohými realizáciami v neposlednom rade aj realizáciami zábradlí zo skla. Či už zvažujete nad montážou zábradlia na schodisku, na balkón, terasu, určite si pozrite krásne realizácie zábradlí zo skla od spoločnosti LMmont.

terasa zabradlie

Zábradlie zo skla je v mnohom výhodné. Okrem toho, že na 100 % plnení svoj účel a funkčnosť, dodáva celkový moderný a elegantný vzhľad samotnému priestoru. Zábradlie zo skla je vyrobené z tvrdeného a odolného skla, ktoré je špeciálne vyrobené na tento účel. Samotné zábradlie zo skla výrazne neuberie z priestoru. Tmavé časti schodiska takéto sklenené zábradlie dokonale presvetlí a dodá mu nádych elegancie. Taktiež sklenené zábradlie na balkón je správnou voľbou. Sklo je vysoko odolné proti rozbitiu, je bezpečnostné a takéto sklenené zábradlie na vašom balkóne dokonale bude plniť funkčnosť a účel. V neposlednom rade dodá vášmu balkónu množstvo svetla, keďže to cez sklo prúdi nepretržite. Balkón vybavený so skleneným zábradlím má oproti iným zábradliam výhodu v tom, že denné svetlo odvádza až do vnútra miestnosti. Týmto získate presvetlenie nielen svojho balkóna ale aj samotnej miestnosti z ktorej balkón v ústí.

sklo balkon

V prípade záujmu sa určite spoľahnite na odborníkov a neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle +421 918 973 211.

Naši špecialisti a odborníci vám radi predstavia svoju prácu a dopodrobna vysvetlia samotnú montáž takéhoto skleneného zábradlia. Ukotvenie tohto zábradlia je možné viacerými spôsobmi. Po podrobnom vysvetlení odborníkmi sa vy budete mať možnosť rozhodnúť, ktoré ukotvenie je pre vás najvhodnejšie. Vo všeobecnosti platí, že čistá, neprerušená línia je najžiadanejšou voľbou. Neváhajte a pozrite si bohatú galériu realizácií zo skla a sklenených zábradlí na www.lmmont.sk