Indické učenie

Pod erotické typy masáží spadajú okrem iného i senzuálne masáže. Sú výnimočné tým, že masérka si počas masážneho senzuálneho programu dáva extrémne záležať na stimulácii a venovaní sa intímnym zónam a partiám, ktoré ostávajú pri bežných masážach nepovšimnuté. Práve to je dôvod, prečo sú erotické masáže tak účinné, blahodarne a prečo dokážu človeka uvoľniť tak, ako žiadna iná masáž nie. Stimuláciou intímnych zon je zaručená spokojnosť zákazníka, jeho nezabudnuteľné euforické zážitky. Senzuálne masáže sú veľmi vyhľadávané rovnako ako tantrické a erotické masáže celkovo, a to i napriek tomu, že sa na nej súčasná spoločnosť pozerá ako si zhora.

tantra

Veľmi veľa ľudí tieto masáže neprijíma, odmieta ich, nechce o nich počúvať, odsudzuje ich ako niečo nemravné. Naopak, oni sami nikdy s nimi s najväčšou pravdepodobnosťou neprišli do kontaktu a šíria ďalej len to, čo predtým od niekoho počuli. Sami si nepreverili, či sú tie fámy pravdivé. Lži typu, že erotické masáže sú v skutočnosti erotické služby, tantrické salóny sú verejné domy a masérky nie sú nič viac ako ženy ľahších mravov, sú poľutovaniahodné. Tantrické masáže majú pritom siahodlhú históriu, tak pestrú a dlhú ako azda žiaden iný typ masáže. Vychádzajú zo staroindického budhizmu.

žena

Budhizmus je unikátna, dodnes známa filozofia, učenie a spôsob života, ktorý sa praktizuje niekoľko dlhých tisícročí. Prvé zmienky o ňom sa datujú konkrétne do obdobia približne piateho storočia pred naším letopočtom. Jedným zo základných kameňov tohto nábožensko-filozofického smeru je samsára a nirvána. Tí, ktorí vedia, o čo ide, dozaista zmenia pohľad na tantrické masáže, pokiaľ ich doteraz nechápali, opovrhovali nimi a stavali ich na vedľajšiu koľaj. Pre menej informovaných, samsára je niečo typu cyklu znovuzrodenia a nirvána – teraz nemyslíme rockovú kapelu – je stav osvietenia.