Unikátne erotické masáže

a ad>

Tantrická erotická masáž https://www.tantradiamond.sk/ je tisícky rokov starý druh relaxačnej a terapeutickej masáže. Nesie sa v znamení rituálov, zmyselnosti, apelovania na všetky zmysly, tlmeného osvetlenia, sviečok a pomalej tantrickej hudby. To všetko dopĺňa charizmatická dáma, ktorá je Vám úplne k dispozícii po celú dobu trvania tantrickej masáže. Tantrizmus ako veľmi spirituálny filozofický smer, ktorý si zakladá na duchovných veciach a hodnotách, využíva indické učenie. S tým sa neodmysliteľne spája i učenie o predpokladaných bodoch spojenia medzi telom fyzickým a astrálnym – o čakrách.

Masáž

Čakry sú energetické centrá vyznávané v tantrickom hinduizme, tantricko – budhistickej vadžrajáne, v jóge, tradičnej čínskej medicíne a sú využívané i v niektorých ezoterických náukach. Pijem čakra znamená v Sanskrite disk alebo kruh. Označuje jednu zo siedmych energetických centier nášho tela. Každé z centier sa viaže na jednu z významných žliaz s vnútorným vylučovaním, ktoré sa odkonárujú od chrbtice. Súčasne sa vzťahujú na rôzne úrovne vedomia. Čakry rozdeľujeme do siedmych základných skupín. Prvou je koreňová čakra, ktorá je vyznačovaná červenou farbou a nachádza sa na dolnom konci chrbtice. Je spojená s fyzickým bezpečím a prepožičiava nám stabilitu, odolnosť a radosť zo života.

Masáž

Druhá je sakrálna a označuje sa oranžovou farbou. Nachádza sa v prostriedku medzi pupkom a dolným koncom chrbtice a súvisí s prepojením s našimi rodičmi, neskôr s partnermi. Je to dôležitý bod našej vitálnej sily, kde sa nachádza naša vnútorná hrdosť a večné vnútorné dieťa. Tretia je čakra pupočná značená žltou farbou, ktorá má svoje umiestnenie tesne nad pupkom. Pupočná oblasť je sídlom našej osobnosti. Je to miesto, ktoré so sebou nesie uložené všetky naše skúsenosti i skúsenosti zo všetkých minulých životov, v ktorých sme sa ocitli.