Svetelný had poteší hlavne deti, ale je prínosom aj pri oslavách

LED svetelná technológia je už známa ako úsporná, ekologická a dizajnovo variabilná. Postupne si nás získala a dnes už v takmer každom priestore nájdeme tieto moderné a efektné svietidlá. Sú vhodné ako doplnkové, ale pri dobrom výkone aj ako hlavné typy osvetlenia. Ich tri odtiene bielej či farebné svetielka si dokážeme vychutnať k každej miestnosti, ale aj v exteriéri. Všetky známe typy svietidiel sa aj v LED technológii vyrábajú aj naďalej, postupne k nim však pribúdajú nové typy, ktoré majú iné využitie ako tradičné žiarovky, napríklad sú to svetelné hadice. Ich konštrukčný tvar hadicu sám o sebe predurčuje svetelna hadica na použitie na väčšie objekty, ktoré ňou dokážeme pekne zvýrazniť. Hadicu môžeme ovinúť okolo stĺpov, natiahnuť pozdĺž celého objektu, okolo okien či balkóna, na stromy či zábradlie schodísk, tých možností je veľmi veľa a každá z nich bude veľmi efektná.

Záves plný svetielok je rozkošný

Najčastejšie LED hadice využívame počas vianočných sviatkov, keď sa snažíme vytvoriť si pekný a svetielkami vyzdobený domov, a vtedy zapájame aj vlastnú fantáziu. Okrem hadice tak využijeme aj príslušenstvo, napríklad špeciálnu lištu PVC, ktorá umožní vytvoriť peknú rovnú líniu hadice. Na stránke veselevianoce.sk nájdete všetko potrebné na to, aby váš domov vyzeral ako z rozprávky. Umožnia to LED svetielka, ktoré sa tešia obľube medzi spotrebiteľmi.

Takto vyzerajú rozprávkové domy

Mnohé domy, ale aj kultúrne pamiatky či iné významné budovy sa obliekajú do svetelného reťazca z LED svetelnej hadice, viditeľné sú hlavne po tme a v nočných hodinách, keď je čaro svetielkovania oveľa väčšie. Hadice sa vyrábajú v teplej a studenej bielej farbe svetla, obsahujú diódy, otáčajúce sa 360°, pričom na jeden meter ich je až 30 kusov LED. Ak nechcete mať hadicu takú dlhú, jednoducho ju po jednom metri odstrihnete. Používanie LED hadíc nie je žiadna veda, jednoducho ich prichytíte presne na vybrané miesto a zapnete, potom si už iba vychutnáte krásne farebné divadlo mihotajúcich sa svetielok. A tá radosť je potom neopísateľná.