Široká ponuka obálok

Posielajte Vaše zásielky v kvalitných obálkach, ktoré udržia svoj obsah v bezpečí až do momentu doručenia adresátovi. Široký sortiment obálok nájdete v e-shope 2pack. Vyberať si môžete spomedzi klasických papierových obálok, ktoré sú štandardnou voľbou pre zasielanie listov. V e-shope 2pack nájdete obálky na listy s priehľadným okienkom určeným na adresu, ale aj bežné papierové obálky, na ktoré sa uvádza adresa priamo na papier obálky. Pre zasielanie dôležitých dokumentov Vám odporúčame použiť pevné kartónové obálky. Dokumenty nemusíte skladať a môžete sa spoľahnúť, že sa počas doručovania nepokrčia. Sú dostupné v 100 kusových baleniach vhodných pre podnikateľov, ale aj v 10 kusových baleniach, ktoré ocení aj bežný spotrebiteľ. Zaujímavou možnosťou sú kraftové obálky z hnedého papiera. Majú bezpečné dvojité lepenie na uzávere.

farebné obálky

Momentálne máte možnosť zakúpiť si 10 kusov kraftových obálok s rozmerom 400 x 500 mm vo výhodnej zľave. Ak v obálke posielate drobné predmety, pred potenciálnym poškodením ich ochráni bublinková fólia, ktorá je zakomponovaná priamo do bublinkových obálok. Pre efektné balenie si môžete zvoliť farebné bublinkové obálky. Je na Vás, či si zvolíte elegantnú matnú bublinkovú obálku, alebo dáte prednosť neprehliadnuteľnej obálky s holografickým efektom. V prípade, že potrebujete zabaliť zásielku do odolného obalu, siahnite po plastových obálkach. Ochránia ich obsah aj pred dažďovými kvapkami.

obálka

Ponuka 2pack obsahuje nielen klasické biele plastové Obálky SK 2packsk.sk s rôznymi rozmermi, ale aj žiarivo farebné plastové obálky, ktoré sa len tak ľahko nestratia medzi ostatnou poštou Vášho klienta. Pre jednoduchú manipuláciu s plastovými obálkami sú vybrané modely vybavené praktickým uchom na držanie. Ak chcete využívať výhody igelitových obálok, no zároveň nechcete zabúdať na životné prostredie, zakúpte si biele recyklované obálky. Až 80% materiálu použitého na ich výrobu predstavuje recyklát. Obálky sú označené znakom, ktorý potvrdzuje ich recykovaný pôvod. Tak aj Vaši zákazníci budú vedieť, že ste zodpovední voči prírode. No a sortiment e-shopu 2pack samozrejme ponúka aj potlačené obálky, pričom potlač presne podľa Vašich požiadaviek si môžete dať urobiť na objednávku.