Romantický pobyt

Zažite krásneho Valentína v jednom z wellness hotelov na Slovensku. Spoločné chvíle sú to najcennejšie čo si môžete navzájom dať. V dnešnom uponáhľanom svete, máme niekedy len málo času, stráviť nerušne niekoľko spoločných chvíľ len sami dvaja so svojim partnerom. Preto wellness pobyt pre dvoch je tou správnou príležitosťou si tieto chvíle dopriať a venovať sa jeden druhému naplno. Takmer všetky wellness hotely ponúkajú špeciálne balíčky a mimoriadne Valentínke ponuky, s chutnou romantickou večerou a množstvom zaujímavých aktivít vo wellness-e.

romantické chvíle

Môže to byť napríklad, špeciálna masáž v páre, alebo hodina súkromia vo vírivke s pohárom lahodného šampanského, voňavý partnerský kúpeľ, či mnoho ďalších skvelých ponúk. Avšak wellness v páre si nemusíte dopriať len na Valentína. Môžete si ho dopriať po celý rok, keď sa vám podarí ukradnúť kúsok vášho času pre vašu drahú polovičku a chcete si s ňou/ s ním vychutnať niekoľko ničím a nikým nerušených dní. Wellness hotely ponúkajú veľkú ponuku svojich služieb v špeciálnych ponukách pre páry počas celého roka. Stačí si len vybrať ktorá ponuka sa vám najviac pozdáva, alebo si môžete vybrať aj podľa obľúbenosti hotela, alebo jeho polohy.

jazda na koni

Množstvo wellness hotelov je vsadených do krásnej prírody, takže si okrem skvelých wellness služieb môžete užiť aj peknú prechádzku po krásnej prírode alebo dokonca pre tých aktívnejších, aj nejakú turistiku, či inú spoločnú aktivitu na čerstvom vzduchu, ktorú hotel, či okolie ponúka. Môže to byť napríklad jazda bicyklom, jazda na koni, alebo na koči, jazda na motokáre alebo štvorkolke, zip-line dráha, minigolf, jazda na lanovke, kúpanie v sude, splavovanie rieky, alebo iné zaujímavé športy podľa ročného obdobia vášho pobytu. Užite si krásne chvíle so svojou drahou polovičkou vo wellness pobyte pre dvoch a dokážte mu/jej ako veľmi ich máte radi svojimi gestami.