Príjemná klíma v miestnostiach môže byť dostupná aj vám

Remeselné a odborné práce patria do rúk špecialistom a odborníkom v jednotlivých odvetviach, ktorí majú vedomosti a aj vybavenie na to, aby boli všetky práce vykonané kvalitne a v súlade s požiadavkami zákazníkov. Montáž klimatizácie takisto treba prenechať odbornej firme, ktorá má skúsenosti a prax v danej oblasti.

Počas spánku sa nebudete potiť

Počas leta najmä v mestách znášame horúce počasie oveľa ťažšie, lebo sa tam viac akumuluje teplo, takže aj záujem o klimatizačné jednotky v bytoch je vyššia ako na vidieku. Tá nám zabezpečí ochladzovanie miestností na požadovanú a akceptovanú teplotu, jej inštaláciu však treba zveriť do rúk odborníkom. Firma MASTERKLIMA pracovala v Rakúsku, odtiaľ si priniesli pracovné návyky, kvalitnú montáž, spoľahlivosť a rýchlosť, pri čom využívajú najmodernejšiu technológiu.

Každý, kto prežil horúce letné dni v hlavnom meste a v neklimatizovanej miestnosti dobre vie, že je to veľmi náročné a nepríjemné, dokonca aj život ohrozujúce, pretože pri prehriatí organizmu môže dôjsť ku kolapsu organizmu, čomu ale môžeme zabrániť, ak si necháme montáž klimatizácie bratislava nainštalovať klimatizačné jednotky do bytu či kancelárie. Súčasné zariadenia sú na vysokej technickej úrovni, dajú sa ovládať diaľkovým ovládačom aj mimo domu, no všetky dostupné funkcie vám vysvetlia odborníci.

Alternatíva dizajnu klimatizačnej jednotky

Montážna firma montuje klimatizáciu štandardným postupom:

-prvý krok je označenie miesta v interiéri na inštaláciu jednotky, ktoré odsúhlasí majiteľ

-zakrytie a ochrana nábytku či zariadenia je samozrejmosť

-prerazenie steny kvôli uloženiu medeného potrubia na rozvody chladu, káblov či kondenzačnej hadice

-podľa situácie treba rozvody zasekať do stien alebo ich uložiť v krycej lište

-na pripravenú konzolu zavesiť klimatizačnú jednotku a zároveň ju pripojiť k rozvodom

-inštalácia vonkajšej jednotky niektorým z možných spôsobov

-prepojenie oboch jednotiek a ich napojenie na natiahnuté rozvody

-vákuovou pumpou treba systém zbaviť vzduchu a pomocou manometra aj vlhkosti

-jednotka sa zapojí do elektrickej siete a sprevádzkuje sa

-prevedie sa skúška funkčnosti

Montáž klimatizácie trvá asi 5 hodín, ak sa vyskytnú nečakané problémy, tak sa čas predĺži. Odborníkom však môžete dôverovať, že sa v lete nebudete v byte topiť vo vlastnom pote.