Povinná výbava ženského šatníka

Čo je povinná výbava ženského šatníka. Rozmýšľali ste nad tým, ktoré odevné kúsky by každá žena mala mať vo svojom šatníku? Napriek tomu, že každá máme rada iný štýl, alebo máme inú postavu, sú odevy, ktoré by jednoducho nemali chýbať žiadnej z nás. Ktoré sú to? Malé čierne – sú to malé čierne elegantné šaty. Každá z nás ide aspoň raz v živote na nejakú oficiálnu udalosť, či už je to rodinná alebo pracovná udalosť, vždy si malé čierne šaty môžete obliecť a budete oblečená vhodne na danú udalosť. Dámske čierne džínsy a biele tričko – čierna a biela sú protiklady, ktoré sa priťahujú a každý by ich mal mať v šatníku.

ženský šatník

Možno ste typ, ktorý preferuje sukne alebo šaty a veľa nohavíc sa vo vašom šatníku nenachádza, no dámske čierne rifle by tam rozhodne mali byť. Rovnako aj biele tričko. Tieto dve veci môžete obliecť kamkoľvek a s kombinovať so všetkým čo máte v skrini. Či je zima alebo leto jednoducho tieto dve veci vždy využijete či už v kombinácii spolu alebo s čímkoľvek druhým z vašej skrine. Džínsová bunda – džínsovú bundy si okrem spoločenských šiat môžete obliecť s čímkoľvek. Je to praktický pomocník, ktorý vás ochráni od zimy v chladnejších dňoch. Dokonca si ho môžete dať aj k ľahkým letným šatám a budete vyzerať skvelo.

ženský šatník

Čierne lodičky – aj keď ste športový tip, ktorý rád nosí tenisky alebo minimálne topánky na nízkom opätku, jedny lodičky by sa predsa len mali vo vašej skrini vedieť nájsť. Čierne lodičky patria k nejakej tej klasike, nehovoriac o bontóne, kedy si udalosť vyžaduje elegantnú obuv. Ak nemáš rada vysoký opätok, môžeš si zaobstarať aj nižší, modelov na elegantné čierne lodičky v súčasnosti nájdeš dosť. Toto je aspoň zopár kúskov, ktoré sú podľa nás jednoducho ako Angličania hovoria „must have“ pre každú ženu. Možno by sa k tomuto zoznamu mohli pridať aj nejaké ďalšie, ktoré by si pridala ty?