Plastové kontajnery a príslušenstvo

Potrebujete do niečoho bezpečne uskladniť kvapalinu a neviete, aký kontajner je na to vhodný? Ideálnym kontajnerom je jednoznačne IBC kontajner. Určite si zvoľte kvalitný kontajner, v ktorom bude kvapalina ochránená pred vonkajšími vplyvmi a kontamináciou. Presne taký IBC kontajner môžete kúpiť od spoločnosti Schoeller Allibert. Vyrábajú totiž pevné a kvalitné IBC kontajnery, ktoré vydržia aj v náročných vonkajších podmienkach a budete ich môcť používať opakovane. Veľmi obľúbený je napríklad model 4430010, v ktorom je kvapalina v bezpečí vďaka jednorazovému vaku.

earth friendly

Jeho veľkou výhodou je to, že je skladací, čím Vám ušetrí priestor počas jeho skladovania, či prevozu bez nákladu. Práve pri skladovaní, či transporte oceníte aj to, že ho môžete jednoducho stohovať. Objem, ktorý v ňom môžete využiť je až 250 litrov, no váži len 20 kg. Určite Vás poteší aj jeho jednoduchá údržba, vďaka čomu bude udržovanie kontajneru v čistote hračkou. Môžete ho bez problémov používať aj s technológiou SmartLink. Po ukončení životnosti je možné IBC kontajner plne zrecyklovať. Spoločnosť Schoeller Allibert sa snaží vyhovieť svojim klientom aj ponukou rôznych služieb. Jednou z nich je aj možnosť prenájmu vybraných modelov kontajnerov.

kontajner

Jedným z nich je IBC kontajneru 5602303. Jednoducho s ním môže manipulovať jedna osoba a taktiež je stohovateľný. Vyniká svojou pevnou a robustnou konštrukciou. Jeho využiteľný objem je až 1000 litrov. Tento kontajner sa jednoducho opravuje vďaka bajonetovému systému. Na opravu kontajnerov môžete používať výrobky z kategórie IBC kontajner príslušenstvo. Nakupujte z prehľadnej ponuky, ktorú nájdete dostupnú online. S kúpou produktov od Schoeller Allibert získate kvalitu, praktickosť a jeho dlhú životnosť. Schoeller Allibert si zakladá aj na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu, preto sú ich produkty po ukončení používania recyklovateľné.