Nadčasová a stále obľúbená rifľová bunda

Niektoré kúsky si v móde udržiavajú naozaj svoje stabilné miesto už dlho, alebo sa znova po čase do módy vracajú. Či už ich nosíte teraz, alebo ste ich nosili pred 20 rokmi, rifľové bundy sú jednoducho stále aj dnes in. Ako to len robia? V prvom rade treba povedať, že vďaka patrí aj džínsovinovej, resp. rifľovej látke, ako nadčasovému materiálu, ktorý sme si obľúbili až tak, že sa nosí už veľmi dlho a ešte stále je in a nechceme sa ho vzdať. Pravdou je, že ležérnosť, pohodlnosť a sloboda, ktorú džínsovina prezentuje sú stále aktuálne a asi aj ešte nejaký čas budú.

dievca v riflovej bunde

Okrem klasických nohavíc, ktoré sa dnes síce dosť posunuli, čo sa týka strihov a modelov, sú tu aj rifľové bundy, ktoré sú dnes rovnako in, ako boli pred časom. Strihy sa tiež v mnohých prípadoch a modeloch vracajú k 90-tym rokom. Riflove bundy Bigstarjeans nie sú výnimkou. Možno si však všimnete jemných detailov na niektorých strihoch. Prešívané pásiky, ktoré môžu pôsobiť štíhlejšie, alebo predĺžená dĺžka až po stehná môžu byť jedným z nich. Určite vás upútajú na prvý pohľad a nájdete aj svoj model, ktorý sa vám páči. Obmedzený počet modelov svedčí o tom, že sa každému kúsku venuje dostatočná pozornosť a prepracovanie. Detaily, ktoré robia dizajn výnimočným nevynímajúc.

riflova bunda

Rifľovú bundu si radi obliekame najmä v prechodnom období, napríklad na jeseň, keď už sú dni trochu chladnejšie a leto sa chýli ku svojmu zdarného a úspešnému koncu. Odovzdáva žezlo jesennému schraveniu a vtedy vyťahujeme naše krásne trendy rifľové bundy. Keď už zima preberie všetku moc nad počasím, rifľová bunda je na chvíľku v hĺbke šatníka neviditeľná no na jar opät po zimnom spánku otvára dokorán oči a volá po majiteľovi. Jednoducho nevieme sa dočkať toho, kedy ju už zase budeme môcť zvesiť zo šatníka a obliekať! Obohať šatník o ďalšie krásne kúsky alebo napíš „Ježiškovi“, aby ti nejakú od Bigstarjeans priniesol tento rok pod stromček!