Čím periete

V dnešnej dobe má snáď každý človek práčku a perie v nej riad. V dnešnej dobe sú už práčky celkom múdre a na pár kliknutí práčku spustíte a ona perie sama. Predtým sa pralo ručne na valše a to teda musela byť celkom zábava. Tiež z toho celkom slušne museli bolieť ruky. Ani sa tomu nedivím. Ono totiž keď máte napríklad päťdesiat kúskov oblečenia a každé musíte vyprať ručne na valše, potom možno už svoje ruky ani necítite. Som rada, že v dnešnej dobe sa už nemusí prať každý kúsok bielizne zvlášť a ide to všetko spoločne.

s

Stačí naskladať všetko špinavé oblečenie do práčky a tá už za vás vyperie sama. Ušetrí vám to hrozne veľa času, ktorý môžete venovať úplne niečomu inému – napríklad deťom, rodine, alebo svojej práci. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, čím periete? Niekomu je to jedno a lapne prvý aviváž, alebo prášok na pranie. Ale niekomu to jedno nie je a premýšľa nad tým.

Ľudí perú obvykle:

a) aviváž – pekne vonia, ale niektorí ľudia hovoria, že nie je dobré prať aviváž, zvlášť ak máte deti

b) pracia sóda/prášok – to je ten najlacnejší variant a podľa môjho názoru by som povedala, že aj najspoľahlivejšie.

c) pracie kapsule – asi najjednoduchší spôsob, čím môžete vyprať bielizeň, ale zase tiež najdrahšiu. Kapsule stačí hodiť do práčky k oblečeniu a pustiť práčku a to je všetko.

sd

Pranie v práčke nie je žiadna veda, ale musíte mať správne prostriedky na pranie, ktoré vaša bielizeň vyvonia a vyperú napríklad fľaky. Pokiaľ hľadáte nejakú fajn prácou sódu, ponúkame ju na našom e-shope. Určite si ju obľúbite. Bielizeň je vďaka nej krásne voňavá a pokiaľ mala predtým nejaké fľaky, tak táto pracia sóda všetky fľaky vyperie. Pozrite sa na náš eshop, recenzie. A sami uvidíte, či si našu prácu sódu chcete kúpiť, alebo nie. Myslíme, že po jej vyskúšaní už nebudete chcieť prať bielizeň s iným pracím práškom a budete používať ten náš.