Ready-made firmy

Spoločnosť s názvom 41business.com a.s. alebo FOR ONE BUSINESS je moderná spoločnosť zaoberajúca sa podnikateľským svetom a jeho súčasnými trendami v tunajšej modernej spoločnosti. Sídli na ulici Bajkalskej v Bratislave, konkrétne v mestskej časti Nové Mesto nedaleko Národného futbalového štadiónu. Vznikla za účelom zakladania, predaja spoločností založených u nás i u všetkých našich susedov s výnimkou Rakúska. Ich konkrétnym zameraním sú takzvané ready-made spoločnosti, teda spoločnosti určené k predaju. Ovchodný zákon uvádza, že síce sú zapísané v Obchodnom registri, avšak ich obchodná história je nulová.

predaj

V konečnom dôsledku teda môžeme zhrnúť, že ready-made spoločnosti sú čerstvo založené spoločnosti, ktoré čakajú na svojho kupca. Kupec je tým pádom oslobodený od množstva papierovačiek a podobných nepríjemností, ktoré sprevádzajú každého človeka, ktorý chce začať v blízkej budúcnosti rozbehnúť svoj vlastný biznis a začať podnikať. Ready-made spoločnosti sú veľmi výhodnou formou pre tých, ktorí chcú začať podnikať čo najrýchlejšie a nechcú mať opletačky so zakladaním spoločnosti. Firma 41business.com a.s. Vám na svojom oficiálnom webe poskytne všetky potrebné informácie týkajúce sa nielen tejto problematiky predaja firmy.

predaj

Rovnako Vám poskytnú informácie o prevode spoločnosti i detailný postup pri prevode obchodného podielu spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorý je zhrnutý v ôsmych jednoduchých stručných krokoch. Taktiež sa môžete dočítať o virtuálnom sídle a poplatky za jeho vedenie. Nevynechajte ani kategóriu noviniek, kde Vám radia odborníci a upozorňujú Vás na prichádzajúce zmeny v konkrétnych odvetviach podnikateľskej sféry. A nakoniec kontakt t na túto spoločnosť zahŕňa adresu sídla, telefónne číslo i email. Neváhajte ich kontaktovať so svojimi otázkami či žiadosťami.